دانلود تحقیق رادیو و رسانه با فرمت ورد

هدف از این تحقیق بررسی رادیو و رسانه با فرمت docx در قالب 27 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد مشخصات فایل تعداد صفحات27حجم43/301 کیلوبایت فدانلود تحقیق رادیو و رسانه با فرمت ورد|42097679|fyg|دانلود تحقیق رسانه,تحقیق رسانه doc,تحقیق کامل رادیو,تحقیق درباره رسانه,تحقیق رسانه با فرمت ورد,تحقیق درمورد رسانه چیست,تحقیق دانش آموزی درباره رسانه,تحقیق دانشجویی درباره رسانه
هم اکنون فایل با مشخصه ی دانلود تحقیق رادیو و رسانه با فرمت ورد وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

هدف از این تحقیق بررسی رادیو و رسانه با فرمت docx در قالب 27 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات27حجم43/301 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc
توضیحات کامل
هدف از این تحقیق بررسی رادیو و رسانه با فرمت docx در قالب 27 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

فهرست مطالب

تعریف رسانه

2-5 ویژگی رسانه ها

2-6 نقش رسانه ها در آموزش

2-7 انواع تبلیغات رسانه ای

2-8 ارتباط جمعی

2-9 رادیو

2-10 هویت رادیو

2-11 ویژگی های رادیو

2-12 قابلیت های رسانه ای رادیو

2-13 انواع برنامههای رادیویی

منابع

رسانه عبارتست از محملی كه پیامها را منتقل می كند . رسانه ها ارتباطات را به شكلی سریعتر ،‌موثرتر و كارآمدتر به گیرنده انتقال می دهند . در قرون و اعصار گذشته برقراری ارتباط به شیوه سنتی و عامه پسند صورت می گرفت بعدها با تولید و گسترش علم و رشد جمعیت ضرورت نیاز به وسایل ارتباطی پیچیده تر آشكار گردید. از آنجا كه مردم همواره از رسانه ها تاثیر می پذیرند ،‌رسانه ها چه برای آموزش راحی شده باشند و چه نشده باشند ، برنامه¬هایشان چه با هدف آموزشی باشد و چه نباشد، ‌همواره آموزش دهنده هستند و. زیرا دانشمندان بر این عقیده اند كه : ((‌در رسانه ها فراهم آورنده دانش و شكل دهنده ارزشهایند )) (اكرامی، محمود،1382). رسانه ها با دنیای ذهنی انسان و به طور كلی دگرگونی در جهان بینی انسانها سروكار دارند امروزه رسانه ها نقش مهمی را در معرفی و گسترش و ترویج فرهنگ كتب و كتاب­خوانی به عهده دارند.


"